Hakkımızda

* KOŞTAŞ Tarım Makinaları'nın temelleri 1980 yılında A. Süleyman KOŞTAŞ tarafından atılmıştır. Kendisi ilk başta ilaçlama ve hasat makinelerinin tamiratı ile ilgilenmiştir. İlerleyen zamanlarda, çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçları doğrultusunda ilaçlama makinesi üretmek üzere ilk pülverizatör pompasını yapmıştır. Oğulları ile birlikte 1983 yılında KOŞTAŞ marka ilk ilaçlama makinesini (pülverizatör) yapmış ve resmi kurumlardan ruhsatını almıştır.

 

* KOŞTAŞ, tarımdaki gelişmelerle birlikte, artan taleplere karşılık verebilmek için üretim kapasite ve alanını arttırmıştır. Akdeniz bölgesindeki seracılığın gelişmesi ile serada üretim yapan çiftçilere özel, küçük tipte Arabalı Elektrik Motorlu Sera Pülverizatörü ilk olarak 1988 yılında KOŞTAŞ tarafından üretilmiştir.

 

* 1997 yılında, işletmeye kurumsal bir kimlik kazandırılması amacıyla, KOŞTAŞ Tarım Makinaları Limitet Şirketi olarak yeniden kurulmuştur.

 

* Gelişen teknolojiyi yakından takip eden KOŞTAŞ, 2002 yılında bilgisayar destekli üretime geçiş yapmıştır. Sürekli kendini yenileme ve geliştirme çabasında olan KOŞTAŞ, CNC Torna ve CNC Dik İşlem Merkezi ile üretim kapasite ve kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmıştır.

 

* Koştaş Tarım Makinaları Ltd., 2005 yılında ilk web sitesini www.kostas.com.tr olarak kurmuştur. Koştaş, 2011 yılında sanal mağazasını kurarak, müşterilerinin, ürünleri ve yedek parçalarını kolayca temin edebilmelerini sağlamıştır.

 

* KOŞTAŞ Tarım Makinaları Ltd., Kaliteden taviz vermeden TOROS ve GOLDEN tescilli markaları ile üretimlerine devam etmektedir.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4